MARKALAŞMA SÜRECİNDE; STRATEJİK, KAVRAMSAL VE GÖRSEL TÜM ÇALIŞMALARI YÖNETİRİZ.

Marka Yaratma

İletişim pazarında birbiriyle yarışan markaların arasından şirketinizin ya da markanızın ayırt edilmesi ve tanınması için belirgin ve net bir marka kimliğiniz olmalı. Pazar Araştırmasından ve Hedef Kitle Belirlenmesinden sonra sizi özel kılan ve rekabetinizden ayırt eden özelliklerinizi ortaya çıkararak marka kimliğinizi oluşturuyoruz. Marka Adlandırma, Kurumsal Kimlik, Logo gibi konularda size yaratıcı ekibimiz yardımcı oluyor.

Kreatif

İletişiminiz merak uyandırmalı, dikkat çekmeli ve açık olmalı. Bunun için başta var olan fikirlerimizi ve sezgilerimizi marka kimliğinizle birleştirip duygular yaratan mesajlar oluşturuyor ve birbirine uyumlu iletişim stratejiler yaratıyoruz. Başta var olan fikirlerimizi büyütüyor ve birçok iletişim kanalı üzerinden (crossmedial) mesajlarınızı dünyaya gönderiyoruz. Her yeni proje, deneyimlerimizi ve bilgilerimizi kullanmak için yeni bir fırsat olarak görülüyor. Büyüttüğümüz ve yarattığımız fikirlerimizin başarılı olması ise bizi gururlandırıyor.

Tasarım ve Uygulama

Müşterilerimize hazırladığımız kurumsal kimlik çerçevesinde, tüm masaüstü yayıncılık (katalog,broşür,dergi vs.) müşteri hedef kitlesine uygun tasarımlar yaptık ve bunların tedariğini sağladık.

TASARIM, İÇERİK, İŞLEV VE KULLANILABİLİRLİK ARASINDA İNCE BİR DENGE YARATIRIZ.

Yazılım

Dünyayı algoritmalar halinde düşünüyor Php,Asp,Pascal, Java ve birçok programlama dillerini ezbere biliyor ve kullanıyoruz. Yazılım konusunda sizin için cambazlık yapan uzman teknik ekibimiz dijital ortamda kartvizitiniz olan web sitenizi programlıyor, ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz kullanışlı ve fonksiyonel e-ticaret siteleri tasarlıyor. Müşterilerinize anlık ulaşım sağlayabilmeniz, markanızı ayırt edici hale getirmek için mobil uygulamalar tasarlıyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Bugüne kadar Sosyal Medya alanında birçok başarıya imza attık. Ekibimiz çeşitli kampanyalar oluşturuyor, takipçi ve içerik yönetimi sunuyor ve Google Adwords ve Sosyal Medya reklamlarla markanıza değer katıyor. Bunun için düzenli olarak yeni trendleri takip ediyor ve yeniliklere hızlı bir şekilde ayak uyduruyoruz. Sosyal Medya uzun vadeli bir iletişim stratejisidir. Bu nedenle kampanyaların sonuçlarını takip ediyor ve gerektiğinde dijital itibar yönetimi ile imajınızı korumanızda yardımcı oluyoruz.

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO ile Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarında sitenizi yükseltmeyi amaçlıyoruz. Sitenizin olduğu kategoride, anahtar kelime de yükselmesiyle aramalarda tıklanma oranı artıyor ve kullanıcı akışı almış olursunuz. Kullanıcı akışıyla birlikte kazancınızda artış olmaya başlar. SEO çalışmaları Reklamlara göre daha avantajlı olup ömür boyu etkisini görebileceğiniz çalışmalardır.

 

İnternet Reklamcılığı

En doğru internet reklam formatlarını kullanarak; performansa yönelik, sonuç odaklı kampanyalar planlar ve uygularız. Reklam kampanyaları medya planlama aşamasında markanızın hedef kitlesini göz önüne alarak kreatif görsel ve içerikleri oluştururuz. Kampanya yayın sürecini yönetir, sonuçlarını net bir şekilde analiz ederek, size raporlarız.

Teknoloji

Yapılan tüm çalışmaların başarı oranı, geri dönüşlerini hesaplayabilmek için analizler yapıp, bunları müşterilerimiz için raporluyoruz.

STRATEJİK PLANLAMA İLE GERÇEK ANLAMDA ETKİ YARATACAK SONUÇLARA ODAKLANIRIZ.

Danışmanlık

Yaptığımız tüm işlemler için öncesi ve sonrasında danışmanlık vererek projelerin devamlılığını sağlıyoruz.