TASARIM, İÇERİK, İŞLEV VE KULLANILABİLİRLİK ARASINDA İNCE BİR DENGE YARATIRIZ.

Kurum ve kişilere özel hazırlamış olduğumuz, kolay kullanımlı yönetim paneline sahip mobil uygulamalarımızı siz müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.
Belki inandığınız bir fikriniz var; biz fikrinizi, hedef kitlenize ve mobil kullanıma uygun, etkili bir projeye dönüştürmenize yardımcı olalım. Mobil uygulama mağazalarında yayınlanana kadar tüm süreçleri etkili bir şekilde tamamlayalım.
Belki de bir sayfa tasarımınız mevcut; biz tasarımlarınızın özgünlüğünü koruyarak, mobil uygulama mağazalarında yayın sürecine kadar tüm aşamaları yönetelim.

Günümüzün en popüler cihazı olan IPhone, IPad ve mobil sektörün yükselen yıldızı Android, uygulamalar üzerinde çalışacak iş alanınıza uygun her türlü uygulama geliştirme hizmetini vermekteyiz. Dünya tasarım trendlerine uygun uygulama ara yüzleriyle kullanıcılarınıza en modern tasarımlı ve kullanışlı uygulamaları sunabilirsiniz.

Android Uygulamaları

İhtiyacınız olan Android tabanlı uygulamalarınızı bugüne kadar yüz milyonlarca kullanıcının 25 milyardan fazla mobil uygulama deneyimi kazandığı Google Play Store’da kurumunuzun imzasıyla resmi olarak yayınlıyoruz. İhtiyaçlarınız Filo takip uygulamalarından, müşterilerinizi etkileyebileceğiniz sosyal medya bağlantılı mini oyunlara kadar geniş kapsamlıdır..

IOS Uygulamaları

Iphone, Ipad ve Ipod Touch cihazlarını kullanan 700 milyondan fazla IOS kullanıcısının bugüne kadar 40 milyardan fazla mobil uygulama indirdiği biliniyor. Uygulamanızın diğer platformlarda var olma önemi App Store’da bir adım daha önde! Tecrübelerimizi profesyonel çözümlerimiz ile bişletirerek sizlere sunuyoruz.

Windows Phone Uygulamaları

Windows Phone tabanlı geliştirdiğimiz uygulamalarınızı Nokia, Samsung, HTC ve diğer tüm Windows Phone akıllı telefon ve tabletleriniz için, bugüne kadar milyonlarca kullanıcının mobil uygulama indirdiği Windows Marketplace’de yayınlamaktayız.