image

SEO

SEO ÇALIŞMALARIYLA SİTENİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

Günümüzde Seo’nun önemini tam olarak çoğu kişi bilmez. Bunun avantajından faydalanıp en iyi şekilde yararlanmalısınız. Kalıcı bir şekilde yükselmenizi sağlarız. Adwords ile SEO arasındaki fark da budur. Adwords verdiğiniz ücret kadar size kullanıcı sağlarken, ödemeyi kestiğiniz de kullanıcı akışı durur. Ama SEO da o geçerli değil. SEO da sitenizin sırasını yükseltmek amacımız olduğu için sonradan çalışmalara son verilse bile kullanıcı akışı gelmeye devam edecek.

Site içi çalışmalarımız

İlk aşama da site içi seo çalışmaları yapılır. Site içi çalışmalarda sitemizin anahtar kelimelerde yükselmemiz amacıyla arama motoru optimizasyonu yapılır. Sitemizdeki sayfaların başlıkları, açıklama kısımları tek tek Türkçe ve İngilizce içerikler ayrı ayrı düzenlenir. Site haritası oluşturulup arama motorlarına bildirimleri yapılır.

Hedefler ve Rakipler

Sektörünüzdeki siteler analiz edilir. Onların seo çalışmaları takip edilir ve ona göre çalışmalar yapılır. Hedef anahtar kelimelerimizde en hızlı şekilde yükselme amacıyla bu analizler yapılır.

Site Dışı Çalışmalar

Rakipleri inceleyip, yol haritamızı çıkardıktan sonra çalışmalara başlarız. Amacımız en hızlı, güvenli ve kalıcı olacak şekilde sitemizi yükseltmek. Buna göre altyapımızı hazırlarız ve hareket ederiz.