,
image

OCTOWAY

Octovus işletmenizi başarıya götürecek yolu belirlemenizde size yardımcı olur.İnternette ürün satmak için siz sadece ürün ve hizmetlerinize odaklanırsınız.Geri kalan herşey ile biz ilgileniriz!

  İnternette ürün/hizmet satmak isteyen işletmelerin, ürün/hizmetlerini ODM de listeleyerek tek bir yönetim paneli üzerinden tüm satış, pazarlama ve entegrasyonlarını (muhasebe, pazaryerleri(n11, gittigidiyor, amazon, hepsiburada, epttavm, trendyol, v.s)) yapabileceği web tabanlı bir projedir.

  Müşteri sadece sunmuş olduğu ürün/hizmet ile ilgilenir. ODM geri kalan tüm adımları müşteri için gerçekleştirir. Örnek bir senaryo; Kalem üreten bir işletme, sattığı ürünü ODM paneline yükler, ODM bu ürünü anlık olarak işletmenin E-ticaret sitesi ve pazaryerlerine yükler. Ürün satış kanallarının her hangi birinden satılır. Satış muhabede programına ve diğer satış kanallarına bildirilir.

  Stok güncellenir.Yazılım tarafından ürün faturalandırılır. Müşterinin yapması gereken tek şey ürünü kargolamaktır. İşletmelerin iş yükünü oldukça hafifleten aynı zamanda pazarlarını arttıran web tabanlı projemizde, işletmelerin rekabet gücü arttırılırken personel ve zaman maliyetleri düşürülmektedir.